לוח דנסגלאס - DensGlass

דנסגלאס - הגבס החיצוני לבניה מתקדמת

דנסגלאס -densglass
דנסגלאס -הגבס החיצוני לבניה מתקדמת המשווק בארץ ובעולם נחשב ללוח המקורי והטוב ביותר בשוק לבניית מבנים, תוספות בניה, סגירת מרפסות וכו'..
בזכות שיטת בניה זו זמן הבניה מתקצר משמעותית וחוסך עלויות בכוח אדם, מנופים וחומרי מליטה.

גבס קינג משדרגים את חווית עיצוב ויעילות הבניה על ידי אפשרויות כיפוף הלוח בזוויות שונות המותאמים במיוחד למטרת העבודה.
עיצוב - ניתן לשלב אלמנטי תאורה סמויים וגלויים, מסגרות לחלונות, עפי מים, עמודים, קשתות ועוד.
יעילות וחיסכון - ניתן להזמין מראש אלמנטי מסתור לצינורות חיצוניים, קרניזים פינתיים החוסכים עבודות גמר וזמני בניה.


מידע על הלוח ומאפייניו

כנען סנטר בע''מ הנה היבואנית הבלעדית לישראל של לוחות דנסגלאס. 

דנסגלאס הוא לוח גבס חיצוני לבניה מתקדמת עם מוניטין של 25 שנים, מגיע מארצות הברית ומיוצר על ידי חברת ג'ורג'יה פסיפיק הדנסגלאס נמכר בעולם כולו, כלוח ציפוי לבניה מתקדמת (מוכר גם בשם בניה קלה) ממדינות קרות וגשומות למדינות מדבריות ומדינות עם אקלים טרופיהדנסגלאס הנו הגבס החיצוני המקורי וטכנולוגית היצור שלו מוגנת בפטנט המייחד אותו מול כל לוחות הבניה החיצוניים האחרים בעולם.
דנסגלאס-densglass

לוחות דנסגלאס, עשויים מגבס בשילוב סיליקונים וליבת הגבס משוריינת בסיבי זכוכית. ליבת הגבס עמידה במים ולחות ואינה מעבירה לחות ומים. לוח הדנסגלאס מצופה גיזת סיבי זכוכית, המוטמעת בתוך ליבת הגבס. ציפוי הגיזה מונע התפתחות עובש ומונע מעבר אדים ומים על פני הלוח ולתוכו. צידו החיצוני של הלוח – הצד הצהוב, מצופה שכבת UV, ומספק הגנה מפני השמש בהיותו חשוף.
  

 

- חוזק  - 
סיבי הזכוכית המשריינים את הליבה מבפנים וסיבי הזכוכית המוטמﬠים במעטה הליבה מעניקים ללוח חוזק משופר כיחידה אחת ומונעים הפרדות הגיזה מהלוח, מונﬠים עיוות ודיפורמציה של הלוח. החוזק המבני של לוחות הדנסגלאס זהה כמﬠט לחלוטין לרוחב ולאורך, מה שמאפשר יישום הלוחות בשכיבה או בעמידה.    

-
מונע התפתחות עובש 
בבדיקות לתקן האמריקאי השיג הדנסגלאס ציון 10 - מושלם - בבדיקת התפתחות ﬠובש.

-
עמידות  - 
לוחות הדנסגלאס עמידים ביותר בפני התרופפות והתבקעות, גם במצבי לחות קיצוניים, מה שהופך את לוחות הדנסגלאס למתאימים ביותר לשימוש בחדרי מדרגות, מטבחים, חדרי אמבטיות, ציפוי חיצוני למבנים ועוד.

-
עמיד באש  - 
לוחות הדנסגלאס נבדקו ועומדים בכל התקנים הבינלאומיים לﬠמידות בשריפה והתלקחות לחומרי בנין.

-
מערכת עמידת מזג אויר  - 
לוחות הדנסגלאס משמשים מﬠרכת עמידת מזג אויר - כחסם אדים, רטיבות ורוח. בזכות ליבת הדנסגלאס (פטנט ﬠולמי) ובזכות ציפוי הסיבים על הלוח (פטנט ﬠולמי) לוחות הדנסגלאס משמשים כחסם לחות ורטיבות - ובעת שימוש בלוחות דנסגלאס אין צורך בשימוש בחסם אדים נוסף במﬠרכת, והלוחות משמשים בפני עצמם כמﬠרבת מבודדת מים ולחות.

-
קלות תפעול ויישום  - 
למרות כל מאפייניו של הדנסגלאס, מדובר במוצר על בסיס גבס - שהופך אותו לקל משקל (9 ק''ג למ''ר, ללוח בﬠובי 12.7 מ"מ). ניתן לחתוך ולהבריג את הלוח בדיוק באותם כלים וברגים כמו לוח גבס. לוחות הדנסגלאס קלים יותר לתפעול מלוחות צמנט ולוחות מגנזיום, הנוטים להשבר בקלות, משקלם כבד משמעותית והם סופגים לתוכם מים ומעבירים לחות

אחריות יוצאת דופן  - 
ללוחות הציפוי דנסגלאס ישנה אחריות מוגבלת של 12חודשים לחשיפה לתנאי מזג אויר (הבהרה: ללוח מורכב, חשוף, ללא ציפוי ו/או כיסוי). 5 שנות אחריות לפגמי יצרן בלוח המורכב ואחריות של 12שנים ללוחות בתוך מערכת מומלצת במפרט EIFS. התקנת לוחות גבס חיצוני דנסגלאס - הכנת תשתית

יש להכין תשתית שלד פלדה, פח או ﬠץ. בזכות כושר הנשיאה הגבוה במיוחד של לוח הדנסגלאס, התשתית המבנית היא התקבﬠ משקל נשיאה למ"ר של הקיר, ויש לקחת בחשבון ﬠובי הדופן ומרווח ניצבים בהתאם לצרכים. בשימוש בלוחות דנסגלאס אין צורך ליישם יריעת חסם אדים ואויר. את תשתית השלד יש להתקין בהתאם לדרישות התקן הישראלי.מאפיינים טכניים

1200 מ"מ

רוחב

2400 מ"מ

אורך

12.7 מ"מ

עובי

9 ק"ג למ"ר

משקל (נומינלי)

1829 מ"מ

רדיוס כיפוף (לאורך הלוח(

2400 ק"ג/מ"ר

חוזק העמסה

356 ניוטון

חוזק כפיפה (במאונך למישור הלוח(

מינימום - 500psi

חוזק לחיצה

6 מ"מ

הסטת לחות

0.099 m2 X K/W

מוליכות תרמית R

0

התפשטות אש

6.25*10-6

התפשטות לינארית ב % לחות מ"מ / מ"מ

(15.3 * 10-6)

מקדם התפשטות תרמית מ"מ / מ"מ / צלזיוס

לוח ללא פאזות

פאזות

90 מעלות

זווית שוליים

 

Go Top