לוח וודי - Wedi

הקסם של Wedi

הקסם של לוחות Wedi מתבטא קודם כל בתוצאות הטובות בנושא האיטום. חדרי אמבטיה הם המקומות הלחים והרטובים ביותר בבית ולכן הם חשופים לבעיות כמו קירות רטובים, כתמים וסימני אדים, עובש ומזיקים וריח לא נעים בעקבות הרטיבות.
לוחות
Wedi עשויים מחומר שנקרא פוליסטרן ומצופים בצמנט פולימרי ובהרכב פולימרים נוספים שמאפשרים להם להגן על החדר מפני רטיבות ולספק איטום מושלם.
חדרים שבהם השתמשו בלוחות Wedi שמרו על היובש ועל המראה האסתטי והנקי גם אחרי שנים. ההרכב של החומרים, הגמישות והיכולת של Wedi לחפות ולהגן על הקירות בצורה מושלמת, הרבה יותר מגבס או צמנט שאינם מומלצים לחדרי אמבטיה, הפכו את החומר הזה למועדף על ידי קבלנים, יזמים ואדריכלים שרוצים להעניק ללקוחות שלהם חדר אמבטיה לתפארת, שישמור על האיכויות שלו גם אחרי זמן שימוש ארוך.

עיצוב גמיש עם אפשרויות בלתי נגמרות
לוחות Wedi מותאמים לשילוב בכל מבנה עיצובי בחלל חדר האמבטיה. כך למשל אפשר ליצור מהם נישות אחסון, לבנות מהם ספסל לישיבה או להקים מהם את אגני המקלחון באמבטיה.
אפשר ליצור באמצעותם נישות מחברות ומפרידות בתוך חדר האמבטיה, למשל ליצירת מקלחון אינטימי או להקיף את הג'קוזי שנמצא בצד החדר, להניח עליהם אריחי קרמיקה בכל עיצוב ומכל סוג שהוא וליצור באמצעותם חלל אסתטי, שלרגע לא מתפשר על המראה שלו.

חדר אמבטיה מוגן ויבש
בשורה התחתונה, לוחות Wedi מהווים היום אלמנט חובה בכל תהליך בנייה או שיפוץ של חדר אמבטיה, בבית שלכם, בבית מלון, בספא או בכל מקום אחר.
הגמישות שלהם, קלות העבודה איתם והחיבור שלהם למבנים ולחומרים שונים בחדר האמבטיה, היכולת לעצב באמצעותם כל מיני אלמנטים בתוך החדר והאפשרות לשלב אותם גם עם אריחים וליצור עוד שכבת הגנה מושלמת נגד הרטיבות – כל אלו מהווים יתרונות שאי אפשר להתעלם מהם.

לוחות Wedi מתאימים לסוגים רבים של עבודה והם נותנים מענה על צרכים של חברות, לקוחות פרטיים ואנשי מקצוע. לוחות אלו מצליחים לייצר יתרונות משמעותיים שאי אפשר למצוא באלטרנטיבות אחרות.
ראשית, הלוחות מיוצרים באיכות הגבוהה ביותר בעולם. החברה המייצרת אותם מקפידה על שימוש בחומרי גלם משובחים ומבצעת שורה ארוכה של בדיקות בקרת איכות. הלוחות יעילים במקומות קרים, חמים, לחים ורטובים ואידיאלים עבור חדרי מקלחת ומטבחים. שנית, מדובר על לוחות המיוצרים על פי מפרט דחוס וקל משקל. המשמעות היא שקל מאוד לשנע אותם גם לדירות ובתים בקומות גבוהות. אין צורך בתשלום נוסף על שינוע של לוחות הגבס, אפשר לבצע באמצעותם שינויים בחלל הפנים או החוץ והם מבטיחים עמידות לאורך שנים רבות.
היבואן רשמי: אחים סיני בע"מGo Top